Всеукраїнський тиждень права

У рамках Всеукраїнського тижня права, що проводився 10-14 грудня 2018 р. у ЗОШ №27 було проведено маса заходів тематичного спрямування. Керувала реалізацією усього запланованого вчитель правознавства нашої школи Яровка Олена Альбертівна.

А розпочався тиждень 10.12.2018 Всеукраїнським уроком «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. До цієї події з метою реалізації Всеукраїнського просвітницького проекту міністерство юстиції «Я маю право» відбулася зустріч учнів 9-Б класу з представником головного територіального управління юстиції Рівненської області п. Якобчуком П.О. Під час зустрічі у невимушеній бесіді школярі мали можливість дізнатися про методи захисту своїх прав у різних життєвих обставинах.

Щодо десятикласників, то учні «А» та «Б» класів мали зустріч із представником ДРАГС п. І.В. Кудкудак, під час якої піднімалися питання міжнародно-правових відносин у сфері захисту прав людини, поняття і сутності основних механізмів їх захисту .

11.12.18 відбулася зустріч учнів 9-Г класу із представниками державної патрульної поліції м. Рівне. Темою бесіди-обговорення була профілактика правопорушень серед неповнолітніх. Особливий наголос ставився на мірі відповідальності, що несуть неповнолітні за скоєння правопорушень.

Наступного дня, 12 грудня, девятикласники ходили на екскурсію до ДРАГС, де їх у цікавій і доступній формі було ознайомлено з роботою органу Державної реєстрації актів громадського стану. Учні на власному досвіді випробували роботу «відкритого простору», створеного у м. Рівне у липні 2018 р. «OPEN SPACE».

Додамо, що крім вище описаних, у рамках Всеукраїнського тижня права відбувалися й інші заходи, у яких були задіяні практично усі старшокласники. Серед них – виставки малюнків та стіннівок на тему «STOP» корупції (до Міжнародного дня боротьби з корупцією, що проводиться 9 грудня), а також конкурс листівок на правову тематику, представлення проектів на теми, що стосуються прав людини. Тож тиждень права у нашому навчальному закладі виявився продуктивним та насиченим.

О.Яровка, учитель правознавства

Звіт піклувальної ради