Тиждень безпеки дорожнього руху

У Рівненській ЗОШ № 27 з 9 по 13 листопада пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, який «ряснів» різноманітними заходами. Отже, розпочався він виставкою малюнків на тему «Безпека на дорозі». Роботи відзначилися як яскравістю, так і оригінальністю.

З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в освітньому закладі було проведено у 1-11 класах години спілкування «Безпека на дорозі – безпека життя».

Учителі 1-3-іх класів провели практичні заняття по вивченню правил дорожнього руху за допомогою ЛЕГО.

Четверті класи взяли участь у вікторині профілактичного характеру з питань безпеки дорожнього руху.

П’ятикласники із задоволенням розгадували кросворди та сканворди на тему «Секрети багатосмугової дороги».

Ми всі останнім часом можемо відмітити ріст популярності такого транспортного засобу, як велосипед. Саме велосипедисти є активними учасниками дорожньо-транспортного руху. Тож актуальним є питання безпеки руху «водіїв» велосипедів. Саме тому у рамках тижня було проведено міні-акції для учнів 6-7-их класів «Анатомія велосипеда. Вимоги до велосипедистів».

На уроках основ здоров’я учні 8-их класів складали пам’ятку «Безпека на дорозі», розв’язували ситуативні задачі «Характеристика свого шляху до школи й руху в межах свого мікрорайону».

Учні 9-х класів прослухали бесіду на тему «Я свідок дорожньо-транспортної пригоди». Під час моделювання різних видів ДТП на дорозі учні вчилися правильно складати алгоритм дії в різних ситуаціях.

Учні 10-11-их класі використовували вправу «Моделюй ­– набувай життєвих навичок: для пасажирів мотоцикла». Виконали творчу групову роботу, проілюстрували знаками, схематичними малюнками правила для пасажирів мотоцикла.

Усі заходи сприяли закріпленню життєвих навичок, аналізу дорожньої ситуації, умінню приймати відповідальні рішення про перехід дороги, виховували спостережливість, уважність, дисциплінованість. Учні дійшли висновку, що треба бути відповідальним за особисте життя та життя і здоров`я оточуючих.

Звіт піклувальної ради
Звіт директора