Зустріч з випускниками

У першу неділю лютого, за традицією, рівненські школи гостинно відкривають свої двері для тих, хто навчався в них у різні часи. От і наша ЗОШ № 27 цьогоріч запросила на вечір зустрічі своїх випускників: тих, хто закінчив школу 5, 10, 11 та 20 років тому.

Тож у п’ятницю ( 03.02.17 р.) ввечері до шкільної будівлі на Боярці почали сходитись очікувані гості. О 17.30 розпочався святковий концерт, у якому хореографічні номери чергувалися із вокальними. Крім того, справжньою «родзинкою» дійства став виступ керівників шкільного театрального гуртка (які, доречі, є випускниками нашої школи)  А. Алєксєєв та Т. Обоїста. Допомагав їм у цьому теж актор-любитель зі стажем ( грає у Рівненському молодіжному театрі) , працює вчителем історії у ЗОШ № 27 – С. Антонюк. Хлопці розіграли цілу виставу у проміжках між концертними номерами, спогадами від випускників та виступами вчителів. «Екскурсія» шкільною актовою залою-музеєм, де були представлені «експонати» у вигляді випускників-ювілярів з 20,15,10, та 5-ти річним стажем життя після школи веселила усіх мало не до сліз.

Доречно буде відзначити і те, що ведучими концерту теж були випускники: Забегаліна  Д. та Гордієнко В. Правда з шкільного гнізда вони випурхнули лише 2 роки тому. Крім того, що вони прекрасно провели концерт, на завершення представили невеличкий гумористичний виступ, як у старі добрі часи. І це був не єдиний творчий дарунок від колишніх учнів – прекрасну оригінальну хореографічну композицію подарувала Тетяна Бачинська із своїм колективом ( випускниця 2007 –го року).

І, щоб якось підвести фінальну риску, додамо лише, що на початку концерту пролунали теплі слова вітання від директора школи Б.Я. Харіва. Він же і завершив вечір зустрічі, дякуючи всім, хто завітав до школи і висловлюючи надію на наступне побачення. Виступала також почесна гостя, яка не один рік несла важку ношу управління школою – колишня директор Н.І. Сочинська. А у центрі всього дійства були, звичайно ж, випускники. Їх разом з класними керівниками запрошували на святкову сцену, звідки лунали жарти та спогади, слова подяки школі та знову спогади…

Тож по завершенню концерту у всіх, хто був на ньому присутній залишився позитивний настрій та трішки смутку – адже найкращі шкільні роки можуть повернутися до них тепер лише у таких спогадах.

Л.Міщук, керівник клубу «Альфа»