Тиждень здоров'я у ЗОШ № 27

«А завтра знову буде День здоров'я?» - запитували свою вчительку першокласники, один поперед одним. Усі румяні, радісні, із захватом у очах. Для них день 7 жовтня 2014 року став святковим. Адже у рамках Всеукраїнського дня здоровя для учнів початкових класів( а це 17 класів),  у нашому навчальному закладі було організовано і проведено чимало заходів.

З величезним оптимізмом учні 1-4-их класів сприйняли «зарядку здоровя» з музичним супроводом на подвірї школи.

Не менше захоплення викликали і рухливі ігри на свіжому повітрі. А от інтерактивна подорож по «Країні Здоров’я» , під час якої учні виконували різні завдання і фізичні вправи, мабуть, запам’яталася найбільше. Були там і подорож «у гори», і подолання «болота», і проходження «тунелю здоровя»,  і танцювально-розважальна подорож. Крім того юні «спортсмени» працювали не лише своїми мязами – складали кросворди із «спортивних» слів та відгадували «спортивні» загадки.

Трішки менш яскраво, але з величезним азартом і захопленням пройшли у ЗОШ № 27 і змагання з баскетболу серед учнів 7-их класів, турніри з футболу у 4-их та 5-их класах. А також турніри із настільного тенісу, учасниками яких були учні старшої школи – 9-11 кл.

А для дівчаток 8-их класів було проведено ексклюзивне заняття з аеробіки.

Тож можна сказати, що минулий тиждень пройшов під таким древнім , але не менш влучним і актуальним завжди гаслом «В здоровому тілі здоровий дух!»