Спеціальний всеукраїнський проект «Я можу врятувати життя!», що реалізується Українським фондом «Здоров’я» під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко, розпочався на Рівненщині. Триватиме він у 7 школах Рівного з 21 по 25 вересня. Долучилися до нього й учні 9-11 класів ЗОШ №27.

У середу старшокласники під керівництвом п’яти столичних лікарів-інструкторів навчалися, що робити у випадках зупинки кровообігу, при попаданні сторонніх тіл в дихальні шляхи та при кровотечах.

Навчання складалося із інтерактивної лекції та практичного відпрацювання набутих знань на манекенах. По тому кожен учень «опинився» у надзвичайній ситуації, змодельованій інструкторами, та рятував потерпілого. Діти захопилися цим проектом, адже такі знання знадобляться в житті. Кожен із старшокласників наприкінці занять отримав сертифікат про цей курс навчання.

Після уроків учні задоволено ділилися здобутими знаннями з однолітками, що свідчить про доцільність такого проекту