Про підсумки проведення Тижня безпеки дорожнього руху

З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті з 09 по 13 листопада 2015 року у школі було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.
Під час Тижня безпеки дорожнього руху класними керівниками 1-11 класів проведені бесіди з дотримання Правил дорожнього руху. Класні керівники 5-9-х класів на тематичних інформхвилинках «Про що говорить статистика…» висвітлювали стан дитячого дорожньо-транспортного травматизму у Рівному та Рівненській області.
       Учителем основ здоров’я О.Мельникович для учнів 5-6-х класів були проведені уроки-вікторини «Дорожня абетка», де діти вчились розпізнавати знаки, якими позначають небезпечні вантажі, та користуватися поясами безпеки.
Учні 7-х класів були активними у конкурсі з виготовлення рекламних листівок щодо пропаганди вивчення Правил дорожнього руху.
      Учнями 8-Б клас проведені агітаційні п’ятихвилинки на уроках основ здоров’я у 1-4 класах «Переходь дорогу з нами, переходь дорогу краще нас!». Метою всіх заходів було активізувати знання учнів про Правила дорожнього руху, сприяти закріпленню життєвих навичок аналізу дорожньої ситуації, розвивати навички безпечної поведінки на дорозі.