Тиждень миру

Кожного року 21 вересня увесь світ відзначає День Миру. «Прости – і ти знайдеш мир!», - це гасло, під яким проходить всесвітній День миру. Саме ці слова дозволяють згадати минуле, щоб задуматись про майбутнє.

В нашій ЗОШ № 27 члени учнівського самоврядування долучилися до відзначення цього дня – ми провели цілий тиждень миру, у рамках якого було сплановано і проведено ряд заходів.

Одним із них був флеш-моб «Прагнемо миру». Учні 6-7-их класів, що брали участь у флеш-мобі, «вибудували» яскраве сонце із промінцями, яке «освітлювало» різнокольорове слово «мир». Цим ми хотіли підкреслити, що по великому рахунку є кілька речей, з яких складається людське щастя: це яскраве сонце, мирне небо і чисті думки. І кожна нормальна, розсудлива людина прагне миру і не хоче війни.

Ще однією цікавою подією було те, що крім традиційної виставки малюнків у вестибюлі школи на тему миру, учні 2-4-их класів «виростили» Дерево миру:  на гілочки вони повісили виготовлені власноруч різнокольорові листочки з картону, на яких малювали малюночки, писали вірші про мир та бажали миру усім на Землі. Вирізання, підготовка та розвішування листочків стало цілою церемонією. Діти із зворушливою безпосередністю прикрашали «мирне» деревце своїми листочками, висловлюючи надію на припинення воєн як в Україні, так і в цілому світі.

Особливо цікавим заходом стало те, що у нашій школі діяла «пошта добрих слів» - біля вахти стояла скринька, куди усі бажаючі могли вкинути листа, у яких вони просили пробачення  у своїх друзів, вчителів  за  свої негарні вчинки,  мирилися з друзями, з якими були у сварці, тощо. Нехай так, але і з цим ми вирішили привнести у наше життя трішки миру і доброти.