Табір «Веселка»

30 травня 2016 року у ЗОШ № 27 розпочав свою роботу пришкільний табір «Веселка». Найяскравішими подіями дня стали: концертна програма «Вас вітає «Веселка» та святкова дискотека.

На урочистому відкритті були присутні усі 7 загонів. Вихованці табору мали змогу не лише переглянути концертно-розважальну програму, але і взяти у ній участь. Так вони із азартом та задоволенням грали у колективні ігри, відгадували «літні» загадки та виконували різні завдання. У ігровій формі усі «мешканці країни Дитинство» пригадали правила пішохода, а також позмагались на кмітливість з Хитрою чаклункою, яка хотіла усіх їх забрати на курси «хитрології». Також із задоволенням дітвора аплодувала юним співакам і танцюристам ( вихованцям шкільних хореографічної та вокальної студій). Тож можна сказати – що відкриття пройшло яскраво та весело!

Після обіду усі знову зібрались у великій актовій залі на дискотеку. А там… Запальні пісні Дзідзьо та інших сучасних виконавців зривали шалений захват та емоції. Кожен міг танцювати так, як хотів, по закінченню дискотеки загони не хотіли розходитись…

Якщо ж повернутися до повсякденних справ, то у всіх загонах відбулося традиційне знайомство, розучування девізу та загонових пісень. Були також ігри на свіжому повітрі, конкурси малюнків та оформлення приміщень загонів. Тож, час пішов! Здрастуй літо!

Л.Міщук, керівник прес-клубу

В.Жежук, педагог-організатор