День синього кольору

Промайнули «Зелені» свята і мешканці табору «Веселка» при ЗОШ №27 знову зібралися разом, щоб поринути у вир ігор, розваг, екскурсій та походів. Так у вівторок, який у нас було оголошено «днем синього кольору» загони по завершенню ранкової лінійки отримали «путівки» на робочий день: одні – поїхали до міського парку культури та відпочинку ім.  Т. Шевченка, де у приміщенні палацу вони змогли подивитися виступ колективу «Полісянка»  ( запальні мелодії, яскраві українські танці й забави та українські пісні нікого не залишили байдужими); інші – помандрували на станцію юних туристів, де теж мали цікаву екскурсійну розповідь та мали змогу «познайомитися» з тамтешніми мешканцями: голубами та змійкою.

А ті, хто лишився у школі – продовжили свої загонові справи, працювали у гуртках та розважалися на різні лади. Так весело й непомітно збіг ще один день табірного життя.

Л. Міщук, керівник прес-клубу