Конкурс малюнків, стінгазет

«Школа-учитель»

Фойє нашої ЗОШ № 27 рідко буває порожнім. У тому сенсі, що найчастіше тут красуються різноманітні виставки, газети, стінгазети, малюнки до предметних тижнів, або ж приурочені до цікавих подій.

Такою ж подією є для нашого закладу тиждень школи. Багато акцій і заходів відбувається у його рамках. Однією з таких стала виставка малюнків, участь у якій взяли учні з 1-го по 11-ий клас. Яскраво… Креативно… Цікаво… Подякували учні-старшокласники, які долучилися до конкурсу малюнків. Тут можна було спостерігати справжні шедеври. З малюнків можна було зрозуміти, що наші учні таки люблять свою школу і вчителів, і по її закінченні вони ще довго згадуватимуть свій 2-й дім «незлим тихим словом».

Дитячою безпосередністю, простотою і наївністю віяло від малюнків учнів початкової школи. Оригінальністю відзначилися роботи 5-8-их класів.