Фестиваль патріотичної пісні «Мелодія об’єднує серця»

«Мелодія об’єднує серця» - під такою назвою у ЗОШ № 27 пройшов фестиваль сучасної патріотичної пісні, присвячений Дню Соборності. Участь у фестивалі взяли майже усі з 5-го по 11-ий класи. Розпочали – наймолодші – п’ятикласники. Крім пісні, яку виконував клас, солісти чи гурти, діти підготували вірші (навіть авторські), цікаві відео-презентації та хореографічний супровід. У першому відділенні фестивалю виступали паралелі 5-их та 6-их класів. Як найбільш юні, серед учасників, вони непогано себе представили.

У другому відділенні вибрані вокальні композиції на розсуд глядачів представили сьомі та восьмі класи. Співали по-одному, дуетами, квартетами та групами,  або й цілими класними колективами,  з музичним супроводом та акапельно, з відео та підтанцьовками. Глядачі у залі забезпечили гарячу підтримку юним артистам. Звучали пісні із репертуару «Океану Ельзи» , А.Миколайчука, Гайтани, Тіни Кароль, гурту «Тік»  та ще багато інших. Було приємно відзначити високий рівень підготовки учасників фестивалю. А там, де трішки не вистачало вокальних даних виконавської чи акторської майстерності, на перший план виступала щирість та дитяча безпосередність.

Та найбільше вразили виступи наших старшокласників, які були володарами заключного відділення фестивалю. Кожен вихід на сцену відрізнявся оригінальним представленням, супроводжувався хвилюючими відео-презентаціями та майстерністю виконання. Деякі виступи були настільки хвилюючими, що викликали сльози на очах глядачів. Після того, як прозвучали заключні слова ведучих, на сцену вийшов директор школи і щиро подякував всім учасникам за «Свято душі», яке вони подарували усім  присутнім цього дня.

А класи (6-Б, 6-В, 7-Б, 7-В, 8-А, 8-В, 10-А, 10-Б, 11-А, 11-Б), які найкраще себе представили, будуть запрошені на гала-концерт, який відбудеться 17 лютого 2017 року для батьків, учасників АТО та їхніх родин. Сподіваємось на теплий родинний вечір.

Л.Міщук, керівник гуртка «Альфа»