Година спілкування «Україна – наша земля»

До Дня Гідності та Свободи  у ЗОШ № 27 було проведено і тематичні  години спілкування. Одна із них на тему «Україна – наша земля» пройшла у 7-А класі  Котик Лариси Павлівни. Цікавим є те, що цей класний захід відбувся у формі тренінгу, результатом якого було показати єдність українського народу у прагненні миру, взаємопідтримки та взаєморозуміння людей, що проживають у різних куточках України.

Класний керівник досить цікаво побудувала своє заняття. Розпочавши вступною бесідою про свою родину та походження, вона ніби відкрила перед учнями свою душу. Потрібно було лише бачити, якою цікавістю горіли їхні очі, коли Лариса Павлівна розповідала про той мальовничий край, звідки вона родом, а ще цікавіше було роздивлятися, і навіть, доторкнутися до вишиваних рушників та сорочки на домотканому полотні, що належали ще бабусі та мамі вчительки. Потім діти працювали у групах – створювали міні- проекти на тему асоціації : «Україна для мене – це …» . Під час презентації цих проектів була проникаючою ідея того, що для дітей – Україна асоціюється з мальовничою природою, рідною домівкою, маминою смачною випічкою та родинним теплом.

А ще учні представляли свої вірші та казки про Україну, малювали групові малюнки на тему миру. Згадали події річної давності – Революцію Гідності та Небесну Сотню. І на завершення діти на стікерах написали побажання та привітання для родичів та знайомих, які проживають у різних містах чи селах нашої країни: у Львові та Франківську, у Харкові та Одесі, у Херсоні та Дніпропетровську і т.д.  Потім ці послання було прикріплено на карту – вийшла досить цікава розмаїта географія.

Насамкінець прозвучала молитва за Україну – її читав увесь клас, а на символічних паперових голубах кожен написав найсокровенніше бажання      ( найбільше діти бажали миру, припинення війни і життя у багатій успішній Україні).

В.Жежук, педагог-організатор,

Л.Міщук, керівник прес клубу