Шкільний конкурс малюнка на асфальті

«Ми за мир» серед учнів 1-4 класів

У рамках Тижня школи 15.10.2015 року на подвірї ЗОШ № 27 членами учкому було проведено конкурс малюнка на асфальті на тему «Ми -  за мир». Учасниками конкурсу були учні початкової школи (1-4 класи).  Після вступного слова ведучих юні художники приступили до роботи. Відзначимо, що кожен клас підійшов до конкурсу по-своєму: хтось малював рідну школу, хтось - веселку, хтось – державні символи, птахів, квіти… Але майже у кожному малюнку були присутні безхмарне синє небо і яскраве сонечко, як символи миру не лише в Україні, але й на усій землі.

Всіх учасників було відзначено грамотами за участь. Переможці були на кожній паралелі. Так, журі визначили І,ІІ,ІІІ і IY місце, хоч це було дуже нелегко, адже всі учасники доклали максимум зусиль для реалізації своїх творчих ідей у висвітленні даної теми. На завершення конкурсу всі учасники взялися за руки і дружно вигукнули: «Ми – за мир».