Тематична лінійка «Майдан – шлях до свободи»

Понеділком розпочався ще один тиждень навчального року у ЗОШ №27. Традиційно продзвенів дзвінок, розпочалися уроки. Як звичайно, у понеділок проходять лінійки для учнів середньої та старшої школи. Найчастіше вони бувають тематичними, як і сьогоднішня. Адже саме 21 листопада у Михайлів день ми згадуємо події, які змінили наше життя на відрізки «до майдану» і «після майдану», які були початком страшної безглуздої для нас «гібридної війни» з нашим «північним всемогутнім сусідом», який лицемірно називав себе «старшим братом».

Тож  наші вчителі  історії підготували матеріали для проведення цієї лінійки. Говорили не багато, але по суті. Згадали основні етапи «революції гідності», згадали загиблих героїв і тих, хто досі захищають наш спокій на гарячому Сході. Всі слова підкріплювались відео сюжетами та фото. Інформація з відповідним музичним оформленням не залишила байдужим жодного учня, присутнього на лінійці. Хотілося б вірити, що загибель наших хлопців колись таки буде хоч трішки «виправданою», і у житті нашої держави буде якнайменше таких трагічних сторінок.

Л.Міщук, керівник клубу старшокласників