26.01.2016 року у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 відбувся майстер-клас вчителя початкових класів вищої кваліфікаційної категорії, вчителя-методиста Редько А.О. «Ділення багатоцифрових чисел за системою розвивального навчання Д.Б. Ельконіна –В.В. Давидова.»

Вчителям міста Алла Олександрівна продемонструвала не лише методи та прийоми роботи при діленні багатоцифрових чисел, які сприяють формуванню аналітичних навичок, розвитку творчого мислення, а й поділилась своїми здобутками в організації дитячого співробітництва, показала як зробити процес навчання цікавим та ефективним, задовольняючи базові потреби дитини в активності, інформації.

Під час практикуму освітяни міста поглибили свої знання в тому, як вчити учнів критично мислити, пізнавати себе, розкривати власні можливості, постійно відчувати свою успішність й інтелектуальну спроможність в житті.