Відкриття нового туристичного сезону.

Члени туристично - краєзнавчого клубу "Пілігрим", відкрили новий п`ятнадцятий туристичний сезон походом за маршрутом Клевань - Цумань. Під час подорожі учні подолали близько 20 кілометрів! З юними туристами були проведені тренінги по постановці намету та по подоланню перешкод різними способами. Учні відвідали визначні місця цього краю: тунель Кохання, Клеваньський замок, старовинний костел. Відпочинок після довгої дороги мандрівники організували на березі річки Стубла.

Вихідний проведений у туристичному поході надовго запам`ятається дітям! Вони крім практичних навичок по туризму дізнались багато нового та цікавого про рідний край! По переду ще багато нових цікавих подорожей!