Вистава-пантоміма

для учнів, які вивчають французьку мову

19 листопада у м. Рівному стартував марафон осередками культурної мережі «Забіг заради клімату триває». І триватиме він 3 місяці ( жовтень-грудень 2015 р.). Захід організовано за сприяння посольства Франції в Україні та підтримки французького альянсу ( Альянс франсе).

Подумати тільки: лише вранці 19 листопада вони перетнули український кордон, а вже в обід – були у ЗОШ № 27. Адже саме наша школа мала честь першою приймати закордонних гостей і саме у нашому місті. Наступною їх зупинкою буде м. Київ.

Отже, наш навчальний заклад гостинно відкрив двері і для «марафонців», і для усіх учнів зі шкіл Рівного, які вивчають французьку та німецьку мови. Їхній увазі було запропоновано перегляд французько-німецької вистави-пантоміми «Die orolos» - про довкілля.

Хочеться відзначити, що навіть твір такого специфічного жанру юні глядачі сприймали просто прекрасно: уважно слухали й емоційно реагували на різні етапи вистави, а це доводило той факт, що це був не просто акт ввічливості – учні добре розуміли зміст того, що відбувалось на сцені.

Після завершення вистави актори отримали гучні аплодисменти глядачів. Окрім того діти мали можливість задати їм запитання французькою та німецькою мовами, подякувати за прекрасний виступ та запросити приїздити до нас іще.

В.Жежук, педагог-організатор,

Л.Міщук, керівник прес клубу