«Фіолетовий день»

У таборі «Веселка» при ЗОШ №27 - середа, день, якому присвячено останній колір веселки – фіолетовий. У «фіолетовий» день табірне життя вирувало із звичною силою: діти їздили у парк відпочинку «Хімік», де на них чекали веселі атракціони. Третій загін відвідав стацію Юних натуралістів, де познайомилися з попугаями і змійкою. У загонах теж було не менш цікаво. А після смачного обіду усіх зібрала в актовій залі гра-вікторина «Відгадай мелодію». Дітворі пропонувалося відгадати мелодію пісень, які вони вивчали на уроках музики, пісень з відомих кінофільмів та українських народних пісень. Азарт гравців аж «зашкалював»! Бажаючих відповідати було вдосталь. Журі ледь встигали слідкувати за усіма «руками». Але, все ж, є переможці, і є ті, хто трішечки «недотягнув» до перемоги. Тож, було визначено перші три місця – для загонів, що набрали найбільшу кількість балів – вони отримали подяки – отримали масу позитивних емоцій і зовсім не засмутилися.  Після гри часу лишилося лише на коротеньку підсумкову лінійку, після якої «веселкові» діти розійшлися по своїх домівках, щоб завтра знову завітати до табору.

Л.Міщук, керівник прес-клубу