Екскурсії до сховища

Сьогодні, у зв’язку із подіями, що відбуваються в Україні особливо актуальним стає інформування громадськості, як діяти у випадках різних надзвичайних ситуацій.

Навчально-виховний процес у ЗОШ №27 після виходу з карантину розпочався із серії екскурсій. Вчитель «Захисту Вітчизни» Плетюк Василь Степанович докладно прокоментував інформацію із стендів цивільної оборони для учнів молодшої школи. Але найбільше емоцій викликав похід до шкільного сховища, яке у школі збереглося у гарному стані. Додамо, що у «шкільному підземеллі» є облаштований медпункт і приміщення, у яких можуть розміститися до 2000 чоловік.

Екскурсії продовжуватимуться і для учнів середньої та старшої школи. І це дуже важливо – у випадку надзвичайної ситуації і школярі, і вчителі знатимуть чітко, як діяти, щоб зберегти своє життя і здоров’я.