Допомога бійцям у зоні АТО

У нашій ЗОШ № 27 багато працівників долучаються до волонтерського руху, всіляко допомагають у зборі коштів, продуктів харчування та речей першої необхідності для тих, хто зараз боронить державну цілісність України на Сході. Так за їх (волонтерів) ініціативи напередодні Нового року спільними зусиллями вчителів (2192 грн.), учнів та батьків (1734 грн.), учителів історії міських шкіл (1080 грн.), слухачів курсів РОІППО (1170 грн.), волонтерів із Канади (50 грн.) було зібрано  значну суму грошей (6676 грн.). У «гарячій точці» зараз перебувають і наші колеги. Хлопці потребують як продуктів харчування, так і ліків та одягу. Тож нашою волонтеркою Катериною було закуплено й передано у військову частину с. Башкирівка Харківської області 5 комплектів термобілизни( 1500 грн.), берци зимові ( 400 грн.), каремат ( 180 грн.), рукавиці ( 160 грн.), головний убір ( 200 грн.), 4 футболки ( 350 грн.), ліки ( 1920 грн.) , продуктів харчування ( 1000 грн.), Зазначимо, що у цій військовій частині зараз перебуває працівник ЗОШ №27 Володимир   (прізвище просив не називати, щоб не турбувати родичів та друзів).

Крім цього було споряджено волонтерський автомобіль на Маріупольський напрямок ( Марянівка, Костянтинівна). І посилка – ліки на суму 1400 грн., 15 пар зимових шкарпеток ( 450 грн.), плівку для захисту наметів та бліндажів від дощу ( 400 грн.), а також крупи, цукор, макаронні вироби та печиво на суму 1010 грн. і звичайно новорічно-різдвяні листівки. І зараз знову планується відправлення вантажу у зону бойових дій: збираємо картоплю, консервацію, закупили ще консерви, чаї  та каву.

Нажаль, отримати цю посилку хлопці зможуть вже після Різдва. Але, зрозуміло, зайвою вона не буде. Волонтери, що переправляють ці посилки, спілкуються із солдатами і щоразу переказують щирі слова глибокої вдячності усім, хто так чи інакше їх підтримує.

В.Жежук, педагог-організатор,

Л.Мщук, керівник прес-клубу