Майстер-клас у ЗОШ №27 з бісероплетіння

«Обереги для бійців АТО»

Кожного року саме о цій зимовій порі ми відзначаємо «День захисника Вітчизни». Крім традиційних привітань для сильної половини у 2-В  класі ЗОШ №27 було проведено майстер-клас з виготовлення симпатичних сувенірів. Проводила цей майстер-клас мама одного із учнів. Сувеніри виготовляли з бісеру. Мама попередньо зробила нескладні заготовки та закупила бісер і стрічки. У результаті нескладних пояснень ( а у ролі вчителів виступили  ще і двоє учнів, що займаються у гуртку бісероплетіння), кожен із класу виготовив з бісеру мініатюрний віночок із стрічками. Цікаво, що підібрано було бісер і стрічки блакитного та жовтого кольорів – тобто віночки яскравіли кольорами нашого національного прапора. Ці віночки дітки виготовили для своїх татусів. Один із них вручили і директору школи Харіву Б.Я.

Потрібно зазначити, що учні виявили бажання виготовити такі ж сувеніри і для солдатів нашої місцевої військової частини і для тих, хто відправляється  у зону АТО. Тож майстер-клас було проведено у 2 етапи. На другий раз дітки сплели десь до 60 віночків, які передали у рівненську військову частину, як обереги для наших бійців.