День зеленого кольору

А життя вирує, а життя біжить… Так можна охарактеризувати повсякденні справи у пришкільному таборі «Веселка» при  ЗОШ №27.  Вівторок – 13 розпочався як звичайно, з лінійки та здачі рапортів начальнику табору Панас Л.П.  По тому – 4-й та 7-й загони поспішили до їдальні на сніданок, який відбувся в «експрес-режимі». Адже діти знову поспішали у мандрівку – до розважального центру «Екватор». Там на них чекали аніматори та «боулінгові» доріжки клубу «Турбіна». 2-й, 3-й, 5-й загони – лишились у таборі. У 2-му загоні вихователь Юхимець Л.А. провела з дітками цікаву інтелектуальну гру з солодкими призами. Частина вихованців мали заняття у різноманітних гуртках творчого і спортивного напрямку.  А деякі дітки сумлінно готувалися до участі у міському фестивалі флеш-мобів «Діти і мир» під керівництвом вчителя хореографії Лук’янчук Л.А.

На 12.00 год. у табір завітав Київський планетарій і вихованці «Веселки»  мали змогу зануритися у таємничий підводний світ океану та помилуватися космічними просторами.

А тим часом до школи повернулися мандрівники з боулінгу. Їх захвату не було меж: мало того, що вони награлися у боулінг – з ними працювали клоуни-аніматори, які на прощання усім бажаючим зробили «прикольні» малюночки на обличчях.

Після обіду табірне життя дещо збавило темп: діти потроху готувалися до закриття табірної зміни та займалися звичними справами у гуртках та загонах.

Л.Міщук, керівник прес-клубу