День дублера

Вже традиційним у ЗОШ № 27 є проведення Дня дублера у рамках Тижня школи. Саме цього дня старшокласники чекають з нетерпінням – адже саме вони виконують ролі вчителів - предметників та адміністрації школи. Звичайно, передує цьому дню серйозна підготовка вчителів-дублерів – вони пишуть справжні конспекти (з допомогою вчителів), ґрунтовно готують матеріал, щоб провести заняття на належному рівні. Дублери директора, заступників, секретаря, психолога та педагога-організатора теж виконують роботу, яка входить до обов’язків адміністрації.

По завершенні 6-го уроку дзвінок збирає і дублерів, і вчителів та адміністрацію на спільну нараду, на якій вони діляться враженнями. Цьогоріч активними були саме дублери адміністрації.

Пані «директор» Яцентюк Катерина дуже гарно і грамотно зробила аналіз дня дублера та підвела його підсумки.  Вона відзначила, що робота педагога дуже складна і часто невдячна. На запитання проте, чи після цього хтось із випускників у майбутньому обере для себе вчительську професію – з усього залу піднялася лише одна рука… Насамкінець старшокласники висловили бажання, щоби дні дублера проводилися частіше.