Виставка стінгазет

У ЗОШ № 27 у травні місяці діяла виставка стінгазет на тему «Найкраща колективно-творча справа класу» та «Зірки нашого класного небосхилу». У виставці взяли участь учні 5-10-их класів. Кожен з яких представив свою класну родину та заходи, в яких вони брали участь. Газети приємно  вразили розмаїттям та яскравістю. На них можна було побачити фото як колективні, так і індивідуальні з коментарями і підписали, веселі і строгі, кумедні й серйозні. Класи представили фото учнів, які беруть найактивнішу участь у класному так і позакласному житті школи.  «Найзірковий 7-В кл.», «Зірки нашого класного небосхилу», «Найкращі творчі справи класу» - під такими назвами представили учні школи свої стіннівки з яскравими фото-колажами та фото-виставками, які промовисто розповідали нам про бурхливе і творче життя кожного із класних колективів.

Підсумуємо, що усі стіннівки зроблені учнями випромінюють тепло і позитив і стає зрозумілим, що зробили їх учні не для простої «галочки», а з душею.