«Блакитний» день

Непомітно, в іграх, екскурсіях, різноманітних розвагах та творчих справах промайнув перший тиждень «табірно-веселкового життя» в ЗОШ №27. Прийшла п’ятниця – «блакитний день», не менш насичена цікавими подіями. У цей день, крім загонових справ: ігри, конкурси (малюнків на тему «Моє рідне місто»  у англомовному загоні), відвідувань гуртків, до нашого табору завітав планетарій. Тож вихованці «Веселки» мали змогу здійснити віртуальну космічну подорож.

Деякі загони ще зранку поїхали на екскурсію до розважального комплексу «Мауглі», що у парку відпочинку «Хімік». Дітвора мандрувала казковим лабіринтом, стрибали на батутах та спускалися «тарзанкою». Захвату не було меж. По поверненню до школи «мандрівники» порадували працівників їдальні чистими тарілками… Цього ж дня у парку ім. Т. Шевченка відбулася гра-подорож «Веселий потяг»». Від нашого пришкільного табору теж було «відряджено» загін для участі у цій грі. Крім того, у парк поїхали учні-волонтери та  педагог-організатор  - їх місія полягала у тім, щоб організувати роботу на одній із «станцій».

Так пробіг п’ятий день і завершився перший тиждень. Тож усі ми з нетерпінням чекаємо наступного вівторка, який знов збере нас у таборі, де всіх чекають нові розваги та багато цікавого.

Л.Міщук, керівник прес-клубу