Благодійна акція ( пасхальні сувеніри для АТО)

У нашій школі традиційно перед Святом Світлого Христового Воскресіння проводиться маса благодійних акцій. Цей рік не став виключенням. Але сучасна ситуація в країні вносить свої корективи і тому до традиційних акцій додалися такі, метою яких є  допомога бійцям АТО.

Отже, почнемо із того, що у нашій школі ЗОШ № 27 є вчитель-волонтер Федоришина Ірина Олександрівна, завдяки її зусиллям і кошти і речі, зібрані для солдатів, напряму потрапляють до своїх адресатів. Відзначимо, що не дивлячись на те, що подібних акцій проводиться велика кількість і учні, і дорослі відгукуються на них. Так, учні нашої школи приносили солодощі, виготовляли пасхальні листівки та сувеніри, писали листи і збирали кошти для наших солдатів ( було зібрано 900 грн.). До акції долучилася і шкільна їдальня – наша Марія Дмитрівна із помічниками спекли 100 смачних здобних булочок . Частину з них передано для бійців АТО, що проходять лікування та реабілітацію у нашому Рівненському госпіталі. А іншу частину випічки, сувеніри та листівки передано на передову  для того, щоб підтримати тих, хто відстоює наш мир і спокій на Сході країни і привітати їх із Великоднем.

Крім того, учні нашої школи збирають тканину, з якої планують виготовити маскувальні сітки для солдатів, які воюють у зоні АТО.