«Золотий дзвін Великодня»

У нашій ЗОШ № 27 позакласне життя вирує досить бурхливо. До цього «водограю» залучаються усі, без виключення, члени великої шкільної родини. І у цьому матеріалі ми хочемо розповісти про сімейно-родинне свято, яке відбулося у 2-Г класі (Кутуза О.М.). На свято були запрошені батьки та родичі учнів класу. А розпочався захід невеликим міні-концертом, у якому другокласники могли розкритися і показати свої таланти. Потім відбулося не менш хвилююче дійство - школярики посадили на території школи ще одне дерево-вербичку. Тут пригадується одне народне прислівя : «без верби й калини нема України». Тож символічне значення того, що діти посадили саме вербу, є очевидним. Крім концерту та «саджання» дерева, всі присутні та гості заходу взяли участь у виготовленні вітальних листівок та малюнків  для  солдатів у зоні АТО. І насамкінець для учнів було проведено цікавий тренінг, покликаний навчити діток «прощати, цінувати, робити добро», тобто спрямований на виховання найвищих і найшляхетніших людських якостей.

А на завершення додамо, що проведення саме такого заходу у 2-Г класі напередодні найсвітлішого християнського свята – Великодня – стало надзвичайно важливим і доцільним.

Л.Міщук, керівник пре-клубу