Тиждень іноземних мов

З метою формування навчально-пізнавальних компетенцій школярів, підтримки та розвитку їхнього творчого потенціалу, критичного мислення, у рамках  Року англійської мови у Рівненській ЗОШ № 27 (директор Б. Харів) із 21 по 28 листопада 2016 року був організований та проведений тиждень іноземних мов.

Тож уже на початку тижня учні з інтересом переглядали ілюстративну та книжкову виставку, яку підготували бібліотекарі  школи. А у вестибюлі школи увагу привертав інформаційний стенд із яскравим фоторепортажем про діяльність шкільного Євроклубу «Мрія». Зацікавила учнів також виставка-конкурс стіннівок.

Як удосконалити мовленнєві, граматичні та лексичні навички молодших школярів? Звичайно ж, у грі. Це майстерно продемонстрували вчителі О. Сафонова та А. Поліщук, долучивши юних знавців іноземної мови до мовного експресу «Подорож Європою» та пропонуючи їм перепочити на цікавих станціях: «Співоча галявина», «Поетичний зорепад», «Загадкова країна», «Святкуємо разом», «Відомі люди України». Діти, рухаючись від станції до станції, активно спілкувалися, дізнавалися багато цікавого і пізнавального, були веселими та креативними.

Хочете переконатися, чи ви європейці? Беріть участь у вікторині «Ми – європейці». Питання будуть нелегкі, але цікаві! Так заохочували учнів 9-11-их класів учителі Л. Шинкарук та О. Савюк. Тож охочі старшокласники не злякалися труднощів, а навпаки, їх вдало подолали, продемонструвавши  знання та ерудицію.

Учні 5-8-их класів узяли участь у мовно-інтерактивній грі «Це –моя Україна» і переконливо довели, що Україна – європейська держава.

Усі охочі продемонструвати навички виразного читання взяли участь у конкурсі читців-декламаторів. Підійшли до конкурсу відповідально, творчо, адже журі враховувало не тільки вміння виразно читати поезію, а й рівень сценічної культури та виконавської майстерності.  Переможці конкурсу братимуть участь у міському конкурсі.

Традиційно, на завершення тижня відбулися тематичні учнівські лінійки, які підготували учні 9-Б та 8-В класів разом із учителями Н. Малик та О. Загурою. Учні виступили в ролі екскурсоводів та запросили присутніх до віртуальної мандрівки Україною. Подорожуючи містами, усі ще раз переконалися, наскільки дивовижна, неповторна та багата рідна матінка-земля. На завершення лінійки прозвучала пісня і всі дружно підспівувати восьмикласницям.

Учні-призери отримали подяки та дипломи за участь  у шкільних заходах та за перемогу в І етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов.

С.Банькова,

заступник директора