Засідання творчої групи «Інтелект України»

26 січня 2016 року в Рівненській загальноосвітній школі №27 відбулося засідання шкільної творчої групи вчителів «Інтелект України». Засідання відбулося у формі дискусії, тож присутні, – а це вчителі математики, біології, фізики, географії, початкової школи – мали можливість переконатися в якості, ефективності, доцільності запровадження в школі цього інноваційного освітнього проекту.

Керівник творчої групи Л.Панас розкрила особливості навчання за програмою «Інтелект України» та запросила присутніх у педагогічну майстерню на урок еврики та людина і світ. Цікавою та ефективною була робота вчителів, адже, як і учні, вони розв’язували задачі на логічне мислення, шукали відповіді на дивні запитання, виконували творчі завдання, перевіряли свій рівень знань за тест-контролем. Втомившись, усі дружно, як у карооке, співали пісню про школу та, сидячи, підтанцьовували. Л.Панас ознайомила вчителів із методикою викладання, представила навчально-методичне забезпечення науково-педагогічного проекту, – а це і таблиці, і зошити,  дидактичний і роздавальний матеріал, відеоматеріали, –  одним словом, усе необхідне для якісного, ефективного, результативного уроку.

Дискутуючи, усі дійшли висновку, що навчання  за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» –  пріоритет суспільства і системи освіти.

С.Банькова, заступник директора з НВР