Патріотичний флеш-моб під час проведення Тижня школи

Тиждень школи у ЗОШ № 27 триває.  Жоден наступний день не проходить без цікавого заходу. Так у вівторок,  18 жовтня, у шкільному фойє діяла виставка стінгазет «25 років школі – ровесниці незалежності України». У проекті біли задіяні учні 5-11-их класів. Фантазію та політ уяви ніхто не обмежував, тож «розгулятися» була можливість і школярі використали її на повну.

Газети містили вірші, графічні зображення, малюнки, фотографії, колажі та, навіть, квілінг і кросворд. Майже незмінним для всіх була цифра «25» та яскраве «Вітаємо!».

А от у середу 19.10.2016р. представником учкому Стариченко Мариною (7-В кл.) було організовано патріотичний флеш-моб «Перлина - Україна». Учасниками флеш-мобу були учні 5-6-их класів, які були одягнені у кольори українського прапора. Під відомий хіт «Перлина – Україна», діти під керівництвом Гордієнко Ганни та учасників хореографічного гуртка виконували нескладні  танцювальні рухи. Не дивлячись на прохолодну погоду, настрій після флешмобу був чудовий. Усі повернулися у класи до уроків. Завтра буде новий день і нові враження.

В.Жежук, педагог-організатор,

Л.Міщук, керівник клубу «Альфа»