2 грудня 2016 року в міській бібліотеці-філії №7 до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом відбулась  відверта розмова «Що ти знаєш про ВІЛ-інфекцію та СНІД».     На відверту розмову запросили  користувачів книгозбірні - учнів  9-В класу ЗОШ №27 (класний керівник Тетяна Кондратюк). До заходу було оформлено тематичну виставку  «СНІД: не залишитись байдужими».

Провідний бібліотекар Ніна Марценюк ознайомила учнів з проблемами, які викликає захворювання на СНІД. Працівники бібліотеки обговорили з учнями життєві ситуації, пов`язані зі СНІДОМ. Наголошувалося протягом розмови, що лише здоровий спосіб життя допоможе вберегти  молодь від хвороби. Бібліотекар Галина Антонюк ознайомила присутніх зі статистичними даними про СНІД .

Активну участь брали в обговоренні проблемних ситуацій хлопці та дівчата, впевнено відповідали на питання вікторини «Що ви знаєте про СНІД». Цікавою була розповідь школярок про відомих людей, що мали необережність захворіти , дівчатка  також зачитали листи від хворих на  СНІД.

У ході заходу учні прийшли до висновку, що кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небез­пеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх рідних та близьких від цієї страшної інфек­ції. А здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах — найкра­щі1 методи профілактики СНІДу.

Т.Кондратюк, кл керівник 9-В