Акція «Ми проти СНІДу»

У рамках Всеукраїнського дня боротьби зі СНІДом у ЗОШ № 27 пройшло кілька заходів. Одним з них була благодійна акція «Ми проти СНІДу», під час якої представники самоврядування нашої школи із скринькою ходили з класу в клас, збираючи кошти для ВІЛ-позитивних дітей. У результаті було зібрано 500 грн. Крім того, в актовій залі навчального закладу проводилася зустріч учнів 9-11-их класів із представниками Рівненської обласної організації боротьби зі СНІДом, яких запросила громадська організація «Спадщина». Вразило те, що учні мали змогу поспілкуватися з людиною, яка вже 8 років  ВІЛ- інфікована. Вони також дізналися про те, як можна жити, маючи такий діагноз. А ще волонтери організації продемонстрували відео про цю страшну хворобу, розповіли, яким чином можна заразитися і як максимально захистити себе від такої небезпеки.

Л.Міщук, керівник прес-клубу ЗОШ № 27

Я.Соболь, голова комісії Милосердя ЗОШ № 27