Фестиваль поезії серед учнів початкової школи

«Читаємо Шевченка і про Шевченка»

«Щовесни, коли тануть сніги і на рясті засяє веселка, повні  сил і живої снаги. Ми вшановуєм пам'ять Шевченка». Саме такі віршовані рядки  прозвучали з вуст ведучих на початку свята поезії у ЗОШ №27. Відкрили фестивальну програму наймолодші учні нашої шкільної родини - першокласники.  Не дивлячись на свій ще юний вік, маленькі читці-декламатори гідно представили себе і свої класи. Серед поезій Великого Кобзаря звучали і цілі твори, і уривки. Хочеться підкреслити дитячу щирість та безпосередність, з якою вони промовляли зі сцени безсмертні слова безсмертного поета.

У другій частині свою майстерність читання поезії продемонстрували другокласники, а господарем заключної частини фестивалю стали найстарші учні початкової школи –  третьокласники та четвертокласники. Середі їхніх виступів були представлені «номери» переможців та призерів міського конкурсу читців поезії Шевченка – це авторський вірш «Наш Тарас» Бугай Вікторії ( 4-А кл.) та літературна композиція 4-Г кл.

Тож, підсумовуючи вище сказане, зазначимо, що учасники та гості фестивалю мали змогу долучитися до невичерпного джерела Шевченкового генія і збагатитися духовно, виконуючи цим самим поетові заповіти.

Л.Міщук, керівник клубу старшокласників «Альфа»