Помаранчевий день

За другий день у таборі «Веселка» в ЗОШ №27 його мешканці бачили і робили багато цікавого. Після звичної «помаранчевої» лінійки о 9 ранку ( бо ж другий колір веселки - помаранчевий) діти і вихователі розійшлися по своїх загонах, де їх чекало безліч творчих справ: ігри, доповнення оформлення загонових кімнат та рекреацій, бесіди, розмови – все простіше і цікавіше, ніж під час навчального процесу.

Тепер, прямуючи шкільними коридорами здалеку видно, де який загін: англомовний  чи «кульбабка», «сонечко» чи «метелики» тощо.

Крім цікавих занять у загонах під крилом вихователів, «веселкові діти» мали змогу відвідати різноманітні гуртки на свій вибір: хореографічний гурток  «Оксамит», «Умілі рученята», гурток дозвілля «Альфа», «Гурток народної іграшки». А завершився цей день, знову ж таки «помаранчевою» лінійкою, на якій дітвора отримала напутні поради на дорогу додому та на завтрашній «жовтий» сонячний день.

Л.Міщук, керівник прес-клубу