Лінійка до Свята Покрови та Дня захисника України

У ЗОШ № 27 13 жовтня для учнів середньої та старшої школи пройшли тематичні загальношкільні лінійки, підготовлені вчителями історії Антонюком С.В., Шевчуком М.П. та Кравчуком В.М. Всі ми знаємо, що саме 14 жовтня ми відзначаємо Свято Покрови, День українського козацтва і віднедавна – День захисника України.

Тож на лінійках учням у цікавій формі, спираючись на відеоматеріал та історичні відомості, було показано історію створення українського війська ( від часів Київської Русі і до сьогодення).

Хочеться зазначити, що школярі з великим інтересом сприймали інформацію про те, як відбувалося становлення нашої армії. Особливо цікавими були факти про те, що козаки  вважалися одним із найкращих воїнів у Європі. Саме вони започаткували тактику «шанцевої» війни, брали приступом фортеці, які вважалися неприступними, часто запрошувалися на службу до європейських військ. Крім того, учні дізналися про те, як змінювалася військова форма українських солдатів. А також було проведено паралелі і до сучасного стану наших військ, які пройшли своє становлення за досить короткий час (з початком «гібридної» війни на Сході).

Л.Міщук, керівник клубу «Альфа»