Посвята у першокласники

У п’ятницю 02 грудня у  навчальному закладі №27 відбулося специфічне дійство – «Посвята у першокласники». Такий захід проводиться у нас не вперше і сприймається позитивно як першокласниками, так і їх батьками. Отже, коли новоспечені учні вже провели у стінах школи майже семестр, оговталися після своїх ДНЗ і стали усвідомлювати, що вони вже є не просто дітьми – але й школярами, вирішено було провести «Посвяту», підготовлену учасниками гуртка старшокласників «Альфа», вони ж і члени комісії Дозвілля шкільного учкому. Тож, у великій святково прикрашеній актовій залі зібралися учні та їх класоводи – усі п’ять класів, а також мами, тати, бабусі, молодші братики та сестрички. Після урочистих фанфар усіх присутніх привітали «учень-відмінник» Василько ( з усіма атрибутами «шовкового розумника»: окуляри, біла сорочка з «метеликом» та штани на підтяжках) та супер-задавака Зіночка. Але не все пройшло гладенько – на свято завітали непрохані гості – Дюдюка Барбідоська та двоє її поплічників: Вреднюка 1 та Вреднюка 2. Саме ці герої викрали «посвідчення», які повинні були вручатися першокласникам. А допомогла їм – Лінь, що теж намагалася зіпсувати святкування. Але дружні та старанні першокласники перемогли усіх антигероїв: відповіли на їхні каверзні запитання і розважали їх піснями та танцями. Щодо останніх, то саме на «Посвяті» відбувся творчий дебют маленьких танцюристів – виступ першокласників під керівництвом досвідченого педагога-хореографа Лук’янчук Любов Андріївни. Навіть Дюдюка та Вреднюки не змогли встояти перед юними артистами. Вони повернули викрадені «Посвідчення» і забралися геть. Після цього першокласники виголосили урочисту «Клятву», у якій йшлося про те, якими повинні бути справжні учнів ЗОШ №27. І насамкінець, кожен клас піднімався на сцену, де їм урочисто вручались «Посвідчення першокласника ЗОШ № 27». Завершилося дійство феєричною «фотосесією» з героями свята.

Л.Міщук, керівник гуртка старшокласників «Альфа»