Міський семінар педагогів-організаторів

У середу, 21.10.2015 р. ЗОШ № 27 гостинно зустрічала гостей на базі нашого навчального закладу проходив навчально-практичний семінар для педагогів-організаторів ЗНЗ міста та керівників гуртків, які працюють за напрямком «Дитячі громадські ініціативи». Темою семінару була «Формування національно-патріотичної свідомості учнів засобами клубної роботи». Програма семінару складалася із семи модулів.

Офіційно-візитаційний та теоретичний модулі включали у себе виступи методистів КУ «РММК» Н. Будько та І. Іщук, а також вітання Б. Харіва, директора ЗОШ № 27.

У рамках презентаційного модуля виступили п. Поровчук ( громадська організація «Православне молодіжне братство…»), яка розповіла про напрямки роботи їх організації з молоддю, одним з яких є запобігання абортам; та В. Миронюк ( міська молодіжна організація Рівне Пласт), який надзвичайно цікаво провів заочний екскурс і розповів про справи організації. На завершення модуля виступили господарі заходу І. Бачинсьука, заступник директора  з навчально-виховної роботи та В. Жежук, педагог-організатор  ЗОШ № 27.

У наступному модулі активної взаємодії А.Алексєєв провів психологічний тренінг «Виховання в учнів почуття патріотизму через творчість». А Л.Міщук спробувала змоделювати заняття клубу у формі диспуту  на тему «Патріотизм – мода, чи самосвідомість нації?».

І як демонстрація результатів роботи – виступи учасників молодіжного клубу «Альфа» та представлення виступів учасників учнівського фестивалю творчості «Тобі, Україно, присвячуємо!» ( 11-А та 11-Б класи).

Саме цю частину учасники  семінару сприйняли найтепліше із найбільшим ентузіазмом. А вірш «Сон», який читала автор Анастасія Антонюк, учениця 9-А класу, викликав бурю емоцій у залі і навіть плач… Нагородою за виступи учасників були щирі оплески та подяки гостей.