Заходи памяті Небесної Сотні

19 лютого 2016 року – якраз  2 роки пройшло з того часу, коли Україна переживала Революцію Гідності. Коли злочинна влада віддала звірячий наказ розігнати мирний мітинг протесту, який складався переважно із студентства, ще практично дітей. Коли з’явилися перші загиблі, перші жертви. А потім  жертви почали рахуватися вже десятками. А тоді – була перша сотня – Небесна Сотня. І тоді ми ще не знали, що ця сотня буде лише початком, що ще будуть жертви і маса  жахливих смертей. І досі щемить душа і болить серце, коли ми згадуємо ті події. Тому о цій порі країна вже 2 роки поспіль вшановує пам'ять героїв Небесної Сотні. Так у ЗОШ № 27 18 лютого учасники театрального гуртка показали виставу «Небесна Сотня» (про яку описувалось раніше), члени учнівського самоврядування випустили інформаційний вісник «Небесна Сотня», а для учнів 5-11 класів вчителі історії В.Кравчук і С.Антонюк та учні 9-А класу підготували тематичну лінійку «Пам’яті Небесної Сотні». Звучали вірші, на екрані – кадри з історії майдану: барикади, пожежі, палаючі колеса, дим, вибухи та постріли, обличчя учасників майдану, загиблі. Це нікого не залишає байдужим: на очах закипають сльози, стискається горло… Лінійка завершилася хвилиною мовчання. Ми пам’ятаємо і надіємося, що ці жертви не будуть марними.

В.Жежук, педагог-організатор,

Л.Міщук, керівник прес-клубу