Тематичні лінійки пам’яті героїв Небесної сотні

У понеділок, 20 лютого, вся Україна вшановує світлу пам'ять героїв Майдану -  героїв Небесної сотні. У ЗОШ № 27 теж пройшли тематичні заходи. Комісією Інформації було підготовлено інформаційний вісник та оновлено шкільний куточок Героїв Небесної Сотні. Вчителем історії Кравчуком В.М. проведено тематичні лінійки для учнів 5-11 класів.  Для школярів було показано відео подій, які відбувалися у 2014 році у Києві на вулицях Грушевського та Інституцькій… Де гинули активісти – мужні люди, які боролись за честь, волю право називатися народом… Відео супроводжували слова вірша про Небесну сотню. Звучали також безсмертні поезії І. Франка. Крім того – у запису школярі почули коментарі воїнів АТО щодо ситуації, яка складалась в Україні.

Насамкінець Валентин Миколайович коротко підсумував усе те, що учні бачили й чули з екрану. А на завершення усі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Крутякова Женя, голова комісії Інформації