Жовтий день…

«Жовтий» сонячний день у пришкільному таборі «Веселка» при ЗОШ №27 був багатий на бурхливі яскраві події. До обіду у школу завітали актори мандрівного лялькового театру з виставою «Фіксики». Про те, що дітям вона була до вподоби  свідчила і поведінка вихованців табору і їх бурхливі оплески.

Крім вистави були і цікаві загонові справи (як завжди активними і діяльними були «англомовні загони»: виконання та презентація проектів «Жовте сонце назавжди» ( Yellow Sun Forever), декламування віршів із словом «жовтий» (Yellow), оформлення загонових куточків та розучування загонових пісень.

Після обіду усі загони зібралися у великій спортивній залі на спортивно-танцювальний конкурс «Стартін». Додамо, що у загонах працюють учні-волонтери шкільного учнівського самоврядування, які допомагають організовувати дозвілля в загонах.  За своєрідний танцювальний марафон кожен загін отримав свої грамоти в різних номінаціях: («короткий танець, «вузький танець», «дикий танець», «дружній танець» тощо…).

І завершенням цього дня стала підсумкова лінійка, після якої діток вже чекали батьки.

На них чекає новий «зелений» день початку літа!

Л.Міщук, керівник прес-клубу