Концерт пам’яті Героїв Небесної сотні

У п’ятницю 17 лютого у ЗОШ № 27 відбувся гала-концерт фестивалю сучасної патріотичної пісні «Мелодія об’єднує серця». Так склалося, що час його проведення майже збігся з сумною датою – третьою річницею вшанування пам’яті героїв «Небесної сотні». Тож було вирішено, що наш навчальний заклад цим дійством розпочне заходи щодо вшанування світлої пам’яті тих, хто першими віддав свої життя у боротьбі, що й досі триває. Саме тому почесними гостями концерту стали воїни-учасники бойових дій у зоні АТО та їх родини.

Перед самим початком солдатів привітав директор школи Харів Б.Я., який щиро подякував їм від імені усієї шкільної громади за самовідданість та мужність. І хоч прийшло не так вже й багато воїнів  а це переважно батьки дітей, які навчаються у ЗОШ № 27, і таких у нас аж  64), адже чимало із них досі перебувають на лініях зіткнення, всі присутні у залі вітали наших захисників бурхливими оплесками…

Концертну програму розпочали 11-класники, їх вокальна композиція, взята з репертуару групи «Антитіла» під назвою «У книжках» викликала сльози на очах багатьох глядачів. Далі – лунали пісні про мир, неньку Україну, про її народ. Часом це були цілі вокально-літературні композиції. Зі сцени раз по раз лунало: «Слава Україні!» Завершився ж цей захід гарним українським танцем під назвою «Святковий гопак» від танцювального гуртка «Оксамит». Під бурхливі оплески юні танцюристи залишали сцену.

Насамкінець ведучі ще раз подякували усім учасникам АТО, що завітали до нас на концерт, побажали здоровя, удачі і якнайшвидшої перемоги.

А.Манелюк, заступник голови учкому