Благодійна акція «Допоможемо бійцям АТО»

Ми вже звикли збирати кошти або речі для бійців АТО та для жителів територій, де триває неоголошена війна. Тож цієї осені, з настанням холодів наша школа знову отримала заклик про допомогу. Ініціатором акції була Дробецька Влада, учениця 11 кл, член учкому, ради школи, племінниця Вихристюка Василя волонтера 20 окремого мотострілкового батальйону територіальної оборони м. Макіївка. Вони звернулися до учнів за допомогою на

потреби батальйону: кошти, теплий одяг для чоловіків (штани, светри, кофти, тепле спіднє, шапки, шарфи,  рукавиці, шкарпетки, куртки, резинові чоботи) , цукерки-льодяники, листи, малюнки, побажання. Та для місцевого населення, якому допомагають бійці 20-го батальйону: для дітей віком до 6 років (будь-які дитячі речі, памперси, канцтовари, цукерки).

І знову шкільна громада мобілізувала свої сили і поспішила на допомогу, результатом якої став збір : теплих речей для чоловіків – 9 ящиків, дитячих речей – 15 ящиків, канцтоварів – 3 ящики, цукерок – 6 кг, 736 грн. для придбання медикаментів.

Надіємось, що наші зусилля принесуть користь тим, кому зараз набагато важче – людям, які знаходяться у зоні військового конфлікту, як солдатам, так і місцевим мешканцям.