Перший день роботи табору «Веселка»

Прекрасний теплий сонячний ранок 29 травня. Все сприяє гарному настрою на чудовий день. Пришкільний табір «Веселка» ЗОШ №27 розпочинає свою роботу .

Загальний збір усіх «мешканців» табору відбувся, як завжди, на стадіоні.

По тому і діти і вихователі розійшлися по своїх загонах. Оскільки наш табір має яскраву і лаконічну назву «Веселка», то кожен день перебування у ньому теж має бути яскравим. Тож, кожен день у нас буде мати свій колір – за кольорами райдуги. Понеділок у нас був «червоний». Відповідно , і дітки і вихователі прийшли в одязі, де переважав саме червоний колір.

Крім того, після зустрічей у загонах на 11.30 усі бажаючі мали змогу відвідати виступ Рівненської обласної філармонії «Подорож у країну Мультляндію».

А по обіді у великій актовій залі відбулася зональна дискотека – де кожен міг «відірватися» на повну.

Перший «табірний» день пройшов надзвичайно швидко. Всі незчулися, як вже потрібно було шикуватися на підсумкову лінійку. Батьки та рідні вже з нетерпінням чекали своїх діток, аби розпитати про «перший» день.

За результатами своєрідного «екзот-полу» можна сказати, що більшості діток переший день перебування у пришкільному таборі сподобався! Тож, будемо надіятись, так буде і далі.

Л.Міщук, керівник прес-клубу