Свято першого дзвоника у ЗОШ №27

Лине над країною срібний першодзвінковий голос…  А це означає, що пролетіли канікули і розпочався новий навчальний рік. Вересень знову зібрав на шкільних подвір’ях учнів на урочисті лінійки.

Святкова лінійка відбулася і у ЗОШ № 27 . Кожного року вона є традиційною і, водночас, особливою. Як завжди, щирі піднесені виступи гостей, директора школи, і, звичайно, першокласників. Саме шкільна малеча, що увійшла до нашої шкільної родини, здивувала своїм оригінальним патріотичним флеш-мобом.

Не обішлося і без символічних подарунків від 11-класників першачкам, і без гарної пісні, і без запального народного таночка від шкільної хореографічної студії.

Під кінець лінійки, коли вже пролунав перший дзвінок, першокласники через рушниковий коридор у супроводі випускників 2016 року переступили поріг школи.

Можна сказати, що подорож до країни Знань розпочалася. У добру путь!